Narodziny HempEmpire

Wszystko zaczęło się w roku 2013.. Wtedy to byliśmy zaledwie laikami w tematyce konopnej. Wiedzieliśmy, co nieco o marihuanie i jej właściwościach medycznych, ale kiedy dowiedzieliśmy się, że konopie moją mnóstwo zastosowań w przemyśle jak i w kosmetyce, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu. Im więcej czytaliśmy, tym bardziej utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że ubrania z konopi czy kosmetyki to jest to, na co nasze społeczeństwo czeka.

Postanowiliśmy zainwestować i wejść w tę branżę. Początkowo zaczęliśmy produkować ubrania z bawełny i drukować projekty graficzne o tematyce konopnej na koszulkach. Następnie zaczęliśmy szyć ubrania z konopi, które dzięki swoim różnorodnym właściwościom okazały się prawdziwym sukcesem. Potem doszły kosmetyki z konopi oraz żywność.

Najwyższa jakość

Od początku istnienia marki towarzyszy nam zasada: „Jeśli chcesz żeby coś było perfekcyjne, zrób to sam”. Dlatego, aby uzyskać najwyższą jakość naszych ubrań, postanowiliśmy otworzyć własną szwalnie, czym zapewniliśmy sobie kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Dzięki temu jesteśmy dumni z naszych ubrań, bo wiemy, że są wykonane z największą dbałością o każdy szczegół.

Dzianiny, metki czy wszywki dla HempEmpire, które sprawiają, że marka ma swój własny i niepowtarzalny charakter są produkowane przez wyselekcjonowanych polskich producentów. To właśnie potrzeba uzyskania najlepszej jakości skłoniła nas do współpracy z wieloma lokalnymi przedsiębiorstwami, które produkują dla nas niezbędne elementy ubrań.

Branża konopna w Polsce prężnie się rozwija. Tworzymy nowe miejsca pracy, inwestujemy w maszyny, szwalnia pracuje pełną parą, a to wszystko dzięki naszym klientom. To dzięki nim marka rośnie w siłę. Wciąż poszerzamy swój asortyment, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Ubrania z konopi, kosmetyki i zdrowa żywność to dopiero początek szerokiej działalności marki HempEmpire.