Strona główna » Kosmetyki z konopi » Żele do masażu

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Pokaż pasek boczny
-25%
Zamknij

Balsam konopny do masażu 500ml

23,00  17,25 
Balsam do masażu mięśni oraz stawów. Pomaga rozluźnić zmęczone mięśnie i stawy, co poprawia ich ruchomość oraz pomaga pozbyć się uczucia sztywności. Zawiera olej konopny, który ma pozytywny wpływ na wysuszoną i spierzchniętą skórę. Przyspiesza jej regenerację i odnowę bariery ochronnej, zapewnia nawilżenie i uczucie świeżości.
-25%
Zamknij

Chłodzący balsam konopny do masażu 500ml

25,00  18,75 
Chłodzący balsam do masażu mięśni oraz stawów. Pomaga rozluźnić zmęczone mięśnie i stawy, co poprawia ich ruchomość oraz pomaga pozbyć się uczucia sztywności.
-15%
Zamknij

Chłodzący żel konopny do masażu 200ml

19,00  16,15 
Chłodzący żel z konopiami do masażu mięśni oraz stawów. Pomaga rozluźnić zmęczone mięśnie i stawy, co przekłada się na poprawę ich ruchomości oraz zmniejszenie uczucia sztywności.

Masło do ciała 200ml

28,00  21,00 
Zmiękczające masło do ciała z pielęgnacyjnym olejem z konopi do pielęgnacji mocno suchej i popękanej skóry.
-10%
Zamknij

Rozgrzewający żel konopny do masażu 200ml

19,00  17,10 
Rozgrzewający żel z konopiami do masażu mięśni oraz stawów. Pomaga rozluźnić zmęczone mięśnie i stawy, co przekłada się na poprawę ich ruchomości oraz zmniejszenie uczucia sztywności.
-25%
Zamknij

Żel do masażu z konopi z pantenolem 200ml

24,00  18,00 
Żel ziołowy do masażu z olejem konopnym i pantenolem do relaksującego masażu skóry w okolicach zmęczonych mięśni ,stawów i ścięgien .Masaż łagodzi zmęczenie i wspomaga regenerację .Odpowiedni również dla skóry żylaków .Sposób użycia :odpowiednią ilość żelu wmasować w skórę i wymasować .W razie potrzeby powtórz .Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat.
-25%
Zamknij

Żel do masażu zewnętrznego 250ml

22,00  16,50 
Orginalny ,lekki żel przeznaczony do zewnętrznego stosowania na skórę w miejscu występowania objawów bólu pleców , stawów ,mięśni i ścięgien .Zawartość oleju konopnego i 19 innych roślinnych składników aktywnych gwarantuje skuteczność masażu.
-25%
Zamknij

Żel konopny do masażu 200ml

23,00  17,25 
Konopny żel idealny do masażu zmęczonych mięśni, stawów oraz ścięgien. Zawiera olej z nasion konopnych tłoczony na zimo, który ma pozytywny wpływ na wysuszoną i spierzchniętą skórę – przyspiesza jej regenerację i odnowę bariery ochronnej.
-20%
Zamknij

Żel konopny do masażu 380ml

21,00  16,80 
Ziołowy żel z olejem z nasion konopi (Cannabis Sativa L. Angiospermae) , miętą pieprzową i ekstraktami z kasztanowca , żywokostu , kamfory oraz eukaliptusa. Idealny do masażu zmęczonych mięśni , stawów i ścięgien , których masowanie poprawia krążenie krwi i rozgrzewa je , co pomaga pozbyć się uczucia sztywności oraz poprawia ich ruchomość. Żel zawiera olej z nasion konopnych tłoczony na zimno , który ma pozytywny wpływ na wysuszoną i spierzchniętą skórę ; przyspiesza regenerację i odnowienie bariery ochronnej skóry. Sposób użycia: nałóż na skórę i delikatnie wmasuj. Masowanie zwiększa efekt produktu! Powtarzaj zgodnie z potrzebami skóry.
-20%
Zamknij

Żel konopny do masażu 600ml

25,00  20,00 
Ziołowy żel z olejem z nasion konopi (Cannabis Sativa L. Angiospermae), miętą pieprzową i ekstraktami z kasztanowca , żywokostu, kamfory oraz eukaliptusa. Idealny do masażu zmęczonych mięśni , stawów i ścięgien, których masowanie poprawia krążenie krwi i rozgrzewa je , co pomaga pozbyć się uczucia sztywności oraz poprawia ich ruchomość. Żel zawiera olej z nasion konopnych tłoczony na zimno , który ma pozytywny wpływ na wysuszoną i spierzchniętą skórę ; przyspiesza regenerację i odnowienie bariery ochronnej skóry. Sposób użycia: nałóż na skórę i delikatnie wmasuj. Masowanie zwiększa efekt produktu! Powtarzaj zgodnie z potrzebami skóry.
-25%
Zamknij

Żel konopny ze śliwką 600ml

29,00  21,75 
Regenerujący żel do masażu pleców, stawów lub mięśni. W połączeniu z olejem eukaliptusowym, mentolem i kamforą pomaga miejscowo zwiększyć krążenie krwi i przyspiesza regenerację ciała.
-20%
Zamknij

Ziołowy żel do masażu chłodzacy z olejem konopnym 380ml

22,00  17,60 
Ziołowy żel do masażu chłodzący z olejem z nasion konopnych, miętą pieprzowa i ekstaktami z kasztanowca ,żywokostu ,kamfory oraz eukaliptusa .Idealny do masażu zmęczonych mięśni, stawów i ścięgien ,których masowanie poprawia krążenie krwi i rozgrzewa je ,co pomaga pozbyć się uczucia sztywności oraz poprawia ich ruchomość .Olej z nasion konopi ma pozytywny wpływ na wysuszoną i spierzchniętą skórę ; przyśpiesza regenerację i odnowienie bariery ochronnej skóry.