Marihuana ujędrnia i powiększa piersi kobiety nawet o 18% (Prima Aprilis)

Naukowcy z całego świata badają marihuanę pod względem jej przydatności w medycynie lub szukają dla niej kolejnych zastosowań w życiu codziennym. Najnowsze doniesienia z Izraela dowodzą, że marihuana palona regularnie zwiększa mnożność tkanki włóknistej w kobiecych piersiach, co z kolei prowadzi do powiększenia i ujędrnienia piersi płci pięknej.

Badacze z Uniwersytetu w Tel Awiwie udowodnili, że istnieje powiązanie między rozrostem tkanki włóknistej z piersiach kobiet, a występującym w marihuanie kannabinoidem zwanym kannabigerolem (CBG). Badania były przeprowadzane na grupie 800 kobiet i trwały aż 7 lat. Jak twierdzi koordynator projektu dr Tamir Dahan to odkrycie może pomóc kobietom pozbyć się kompleksów małych piersi, a w późniejszym czasie może nawet wyprzeć operacje powiększania biustu za pomocą implantów.

MARRRRRR

Początkowo projekt zakładał, że udział w eksperymencie będzie brało 400 kobiet. podzielonych na 2 grupy (palącą i nie palącą). Kiedy po dwóch latach wśród kobiet, które palą marihuanę zanotowano ujędrnienie i przyrost masy piersi nawet o 18%, postanowiono rozszerzyć grupę badanych o kolejne 400, aby znaleźć kannabidiol odpowiedzialny za zmiany zachodzące w kobiecych biustach.

Dr Tamir Dahan nie ukrywa swojego zadowolenia z odkrycia, gdyż jak sam przyznaje znalezienie kannabinoidu, który uszczęśliwi zarówno kobiety jak i ich mężczyzn było celem tego projektu.

Nie da się ukryć, że wyniki tego eksperymentu mogą zrewolucjonizować życie niejednej kobiety borykającej się z problemem małych piersi. Niestety pozyskiwanie CBG z konopi jest bardzo kosztowne, ale spożywanie tego kannabinoidu razem z wypalaną marihuaną wpływa korzystnie na kobiecy biust.

Dodaj komentarz